CleancoCleanco

Чистка меблів: усунення часткових забруднень

Активне використання меблів в приміщенні так чи інакше позначається на їх стані. Якою б зручною, якісною і дорогою не були б офісні або домашні меблі, з часом вони втрачають свій колишній лиск, потребують чищення та обслуговування. Зносу поступово піддається як м'які, так і корпусні меблі, включаючи стільці та столи. Якісь види забруднень і дефектів можна дійсно усунути самостійно, без сторонньої допомоги, але для більш капітального прибирання доведеться звернутися до фахівців. Професійні клінінгові послуги дозволять швидко і якісно вичистити всі меблі, оновити її зовнішній вигляд, повернути колишнє сяйво і чистоту.

Основні етапи чистки сучасних меблів
Якщо заплановане генеральне прибирання, що включає і чистку меблів, то процес зазвичай розділяється на кілька етапів. Всі клінінгові компанії по-своєму визначають поетапність проведення клінінгових робіт. Однак в цілому порядок проведення прибирання меблів виглядає наступним чином:
Суха чистка м'яких меблів за допомогою щіток і пилососів
Виведення плям з оббивки м'яких меблів
Обробка м'яких меблів «мокрим» способом, з використанням хімічних миючих засобів

При завершенні процедури очищення меблів може бути виконана додаткова суха чистка. Що стосується корпусних меблів, то для них в основному передбачається саме сухе та трохи вологого прибирання, цього буває досить для того, щоб повернути меблевому гарнітуру колишній блискучий вигляд.

Чому варто довірити чистку меблів фахівцям?
Без зайвих вступів хочеться наполягти на тому, що професійні клінінгові послуги цілком доцільні та обґрунтовані. Фахівці з клінінгу працюють з меблями дбайливо та обережно, їх участь є гарантією того, що меблі не будуть пошкоджені, що всі дефекти будуть виправлені. При самостійному прибиранні таких результатів досягти дуже непросто, до того ж висока ймовірність зіпсувати оббивку м'яких меблів, оскільки потрібен досвід роботи зі специфічними хімічними засобами та знання щодо їх реакції при контакті з тими чи іншими матеріалами. Словом, краще замовити клінінгові послуги за помірною ціною, ніж в гонитві за економією зіпсувати дорогі меблі.

Залиште нам заявку і ми обов'язково відповімо на всі Ваші запитання.

При необхідності виїзд на об'єкт і консультація безкоштовні.

ТОВ "ВАН СОРС УКРАЇНА"
Графік роботи:
Пн – Пт 9:00 – 18:00
Адреса:
Україна, 02660, м. Київ, пр-т Ю. Гагаріна, буд.23, корпус А3.
Телефон:
(044) 500-11-17
E-mail:
info@onesource.com.ua

Головний офіс