CleancoCleanco

Чистка паркету - що потрібно знати про процедуру?

Приблизно 1-2 рази на рік у квартирі, будинку та офісі потрібно проводити капітальне прибирання, яке спрямоване на ретельне приведення приміщення в нормальний вигляд. Генеральне прибирання - це відмінний привід зайнятися паркетом, який більше за інші елементи обстановки відчуває навантаження.

. Саме по підлозі снують кожен день десятки ніг, і за місяці такого навантаження паркет безумовно виношується, що позначається на його зовнішньому вигляді. Крім того, при підвищенні вологості повітря дерево починає стрімко поглинати вологу і через це розширюватися. Якщо ж вологи буде недостатньо, і повітря буде сухим, то він навпаки стане всихати. Такі процеси також часто призводять до передчасного зносу, чого допустити не можна.

Як часто потрібно прибирання паркету?
Паркет потребує догляду, і фахівці з «ВАН СОРС УКРАЇНА» готові надати вам професійну допомогу в даному питанні. При генеральному прибиранні - або це машинна, або ручна чистка - потрібно видалити ті забруднення та усунути ті дефекти, з якими не в змозі впоратися поточне прибирання. Терміни генерального прибирання визначити складно, кожен раз вони розраховуються заздалегідь.

В середньому генеральне прибирання паркетної підлоги слід проводити в приміщеннях, де спостерігається низький рівень навантаження, приблизно раз на рік, в приміщеннях із середнім навантаженням можна чистити паркет до 3 разів на рік, а якщо ж приміщення має постійне навантаження, то можна довести це число до 5-6 раз в рік.

Як потрібно доглядати паркет?
В першу чергу, потрібно забезпечити в приміщенні суворо вивірену температуру - вона становить 14-24 градусів тепла. Відносна вологість повітря повинна контролюватися на рівні не менше 45 і не перевищувати 60 відсотків.

Щоб візуальний стан паркету влаштовував вас протягом багатьох років, дотримуйтеся наведених нижче рекомендацій:

Чистить паркет інструментом зі сталевими крайками, жорстким ворсом в щітці
Використовуйте миючі засоби на основі води, виключаючи випадок з лакованими планками

Використовуйте будь-які засоби для догляду за вощеним паркетом, крім природних і штучних розчинників
Обмежуйте кількість вологи, яка потрапляє на паркет; стежте, щоб води не було в щілинах між плитками
Нарешті, шар лакового покриття, який є перепоною між вологою і паркетом, легше зберегти, проводячи прибирання пилососом, або протираючи підлогове покриття злегка вологою ганчіркою. Якщо лак з паркету ви подряпали або стерли, рекомендуємо в невеликі терміни відновити покриття.

Залиште нам заявку і ми обов'язково відповімо на всі Ваші запитання.

При необхідності виїзд на об'єкт і консультація безкоштовні.

ТОВ "ВАН СОРС УКРАЇНА"
Графік роботи:
Пн – Пт 9:00 – 18:00
Адреса:
Україна, 02660, м. Київ, пр-т Ю. Гагаріна, буд.23, корпус А3.
Телефон:
(044) 500-11-17
E-mail:
info@onesource.com.ua

Головний офіс