CleancoCleanco

Що робити, якщо в будинку або офісі з'явилися гризуни?

Коли в будинку або офісі з'являються гризуни, то ви стикаєтеся з рядом проблем - від остраху зіткнутися зі шкідником до ймовірності підхопити інфекційне захворювання. Доведено, що саме миші, щури та кроти є носіями таких інфекцій, як тиф, сказ, лістеріоз та інші. Тому, помітивши, що в офісі або в будинку миші, щури та інші «небажані» сусіди, які вже влаштувалися в затишних куточках, прийміть всі необхідні заходи. Про те, як позбутися мишей в будинку та офісі, ви дізнаєтеся з цієї статті.

Стандартні методи
У Мережі є чимало статей, де сказано, як боротися з мишами в приватному будинку, в офісі або на дачній ділянці. У числі найбільш ефективних засобів:

використання перцевої м'яти;
підтримка ідеальної чистоти в житлових і службових приміщеннях;
застосування «відлякувачів» з ультразвуком;
розставляння пасток;
усунення щілин і будь-яких отворів, через які миші або щури зможуть проникнути в будинок або офіс.
Вважається, що ці методи врятують від навали небезпечних гризунів, оскільки вони не можуть витримати запах м'яти, ультразвук і чисті приміщення, де немає їжі, вологи та інших факторів, що привертають їх увагу.

Що стосується їх більш небезпечних «побратимів», то проти них також є арсенал народних засобів. Помітивши, що щури в будинку або офісі вибрали конкретне місце - локацію під водопроводом або в шафі, можна використовувати розчин з борошна, отруйні хімікати та спеціальні пастки. Однак, не факт, що ці методи дадуть належний результат, але вони точно при цьому доставлять чималий дискомфорт – вони мають неприємний аромат, а агресивні хімічні компоненти можуть пошкодити поверхні меблів.

Дератизація: що потрібно знати
Перед тим, як зважитися на проведення більш радикального заходу, важливо дізнатися, що таке дератизація.

Це - спеціальна процедура, за допомогою якої проходить боротьба з щурами в приватному будинку, мишами, кротами та іншими шкідниками в офісі, на складі, торговому центрі.

Для знищення шкідників використовується сучасне обладнання, що дозволяє розпорошити препарати в важкодоступних місцях - щілинах, норах, вентиляційних шахтах, де, як правило, живуть гризуни.

Існує два основних види цієї процедури:

профілактична;
знищення.
Перша проводиться, щоб усунути причини, що викликають скупчення шкідників в будинку або офісних приміщеннях. Друга - коли ви виявили гризунів. В цьому випадку, варто приступати до радикальних заходів негайно, оскільки крім неприємного запаху, писку і шереху вечорами, ви отримаєте «джерело» бактерій і небезпечних інфекцій.

Дератизація гризунів в «ВАН СОРС» проводиться підготовленої командою, яка вивчила найефективніші методи усунення шкідників, і вони знають, як боротися з мишами в будинку та офісі, і як позбутися від щурів в будинку, де живуть маленькі діти і домашні вихованці, швидко і без особливого дискомфорту.

Наші принципи роботи:
застосування засобів, які не викликають алергії та проблем зі здоров'ям;
наявність спеціального обладнання;
безкоштовний виїзд фахівця для огляду приміщення;
оперативне виконання робіт.
Якщо ви хочете не тільки дізнатися, як знищити щурів в будинку або в офісі, а й реалізувати цю мету, рекомендуємо звертатися за допомогою в нашу компанію!

Залиште нам заявку і ми обов'язково відповімо на всі Ваші запитання.

При необхідності виїзд на об'єкт і консультація безкоштовні.

ТОВ "ВАН СОРС УКРАЇНА"
Графік роботи:
Пн – Пт 9:00 – 18:00
Адреса:
Україна, 02660, м. Київ, пр-т Ю. Гагаріна, буд.23, корпус А3.
Телефон:
(044) 500-11-17
E-mail:
info@onesource.com.ua

Головний офіс