CleancoCleanco

Дезінсекція: що робити, якщо в будинку або офісі завелися небажані сусіди

Якщо ви помітили появу на кухні, у ванній або передпокої, комах, слід негайно вжити заходів, щоб їх усунути. Відомо, що таргани в будинку створюють не тільки масу клопоту, але і провокують розвиток різних інфекційних захворювань - від дифтерії до гепатиту.
 

Про те, як вивести тарганів в будинку, і кому краще довірити цей процес, читайте в нашому матеріалі.

Причини появи комах
Доведено, що появі «непроханих гостей» сприяє три основні причини:

Антисанітарія: крихти, шматочки хліба і солодощів, залишені на кухні, діють на тарганів, як опіум. Вони повзуть до них, щоб поживитися. Також шкідників можуть зацікавити залишки корму для кішки або собаки, розкидані по підлозі;
Підвищений рівень вологості: вони люблять місця, де скупчується вода, - водостоки, мийки, місця під водостічними трубами, де залишається конденсат;
Тріщини: в цій локації формуються цілі полчища тарганів, оскільки тут тепло, затишно і темно.
Також шкідники можуть перебігти в ваш будинок або офіс від неохайних сусідів через вентиляційні труби, тріщини в стінах або стелі.

Перед тим, як боротися з тарганами в будинку радикальними способами, радимо усунути всі фактори, що привертають увагу комах, - залишки їжі, вологу і тріщини у квартирі, заміському будинку або офісному приміщенні.

Традиційні способи боротьби з комахами
Помітивши тарганів на домашній або корпоративної кухні, багато людей насамперед шукають слушні поради, як позбутися від тарганів в будинку, в Мережі.

Серед популярних способів - розставляння пасток, сформованих з пластикових пляшок, використання хімікатів, смачної та ароматної їжі, приправленою отрутою, застосування серветок з нашатирним спиртом.

Не виключено, що ці методи працюють, і приносять користь, однак не варто скидати з рахунків і деякі нюанси.

Перше: якщо в будинку є діти або домашні тварини, а в офісі - цікаві співробітники, то не виключено, що їх зацікавить піца, бутерброд або сендвіч, який ви забезпечили приправою. І тоді думати доведеться не про позбавлення від шкідників, а про порятунок членів сім'ї або підлеглих.

Друге: застосування нашатирного спирту - не найкращий варіант. У цього препарату неприємний запах, і пари, що мають негативний вплив на слизову оболонку очей і носа.

Якщо ви готові перетерпіти всі незручності, тоді - вперед. Якщо ні, то вибирайте більш надійний спосіб - дезінсекцію комах.

Дезінсекція: головні особливості
Перше питання, на яке потрібно відповісти: що таке дезінсекція? Це - процедура, спрямована на знищення різних видів комах:

  • тарганів;
  • прусаків;
  • мурах;
  • клопів і ін.

Дезінсекція мурах, клопів та інших шкідників проводиться за допомогою спеціального обладнання і препаратів з сильнодіючими компонентами. Завдяки їм ви позбудетеся від «непроханих» гостей протягом 2-3 днів без дискомфорту і побоювання за здоров'я домочадців і співробітників офісу.

Дезінсекція від клопів, тарганів, мурах проводиться, як правило, на вихідних, щоб:
у фахівців була можливість обробити всі важкодоступні місця в приміщенні - шахти, вентиляційні труби та інші,
препарати дезінсекції подіяли, а
неприємний запах, характерний для цих засобів, випарувався.
Замовити послуги дезінсекції ви можете на нашому сайті або по телефону. Команда «ВАН СОРС» оцінить масштаб проблеми і усуне комах як в житлових, так і нежитлових приміщеннях. У роботі ми використовуємо спеціальне обладнання та ефективні засоби, повністю безпечні як для дорослих, так і для дітей.

Залиште нам заявку і ми обов'язково відповімо на всі Ваші запитання.

При необхідності виїзд на об'єкт і консультація безкоштовні.

ТОВ "ВАН СОРС УКРАЇНА"
Графік роботи:
Пн – Пт 9:00 – 18:00
Адреса:
Україна, 02660, м. Київ, пр-т Ю. Гагаріна, буд.23, корпус А3.
Телефон:
(044) 500-11-17
E-mail:
info@onesource.com.ua

Головний офіс