CleancoCleanco

Як швидко і якісно зробити генеральне прибирання?

Як швидко і якісно зробити генеральне прибирання?

Кожна господиня хоча б один раз в житті задавалася питанням, з чого почати генеральне прибирання будинку. Цей масштабний захід передбачає ряд заходів по капітальному очищенню житла від скупчення пилу і бруду, миття вікон, видалення плям та ін.

Правила генерального прибирання
Графік проведення генеральних прибирань визначає кожна господиня, звичайно глобальне наведення порядку здійснюється на початку кожного сезону. Якщо ви не знаєте, як швидко зробити генеральне прибирання, то дотримуйтеся наступного плану:

починайте наведення порядку в будинку або квартирі з самого далекого приміщення, незалежно від того спальня це або комора;
прибирання кожної кімнати слід починати з миття скла, прання гардин і чищення карнизів;
далі потрібно рухатися зверху вниз в напрямку вхідних дверей;
завершальним етапом є миття підлоги;
в кінці потрібно провітрити кімнату і перейти до наступної.
Знаючи, з чого почати генеральне прибирання, і в якій послідовності її проводити, ви швидко мобілізуєте свої сили та без зволікання приступите до процесу. Дані правила генерального прибирання дозволять раціонально розподілити навантаження і не забути про дрібниці, які можуть зіпсувати загальний результат.
 

Де замовити генеральне прибирання?

 

Якщо вам потрібно прибрати квартиру чи будинок дуже терміново, а часу або бажання зовсім немає, то варто замовити генеральне прибирання в нашій компанії. У розпорядженні наших фахівців завжди є професійні засоби для чищення, а також необхідні прилади, які дозволять ідеально виконати свою роботу.

Ми знаємо, як зробити генеральне прибирання швидко і якісно. Замовите послугу у нас, і ваш будинок буде сяяти чистотою, як всередині, так і зовні.

 

Залиште нам заявку і ми обов'язково відповімо на всі Ваші запитання.

При необхідності виїзд на об'єкт і консультація безкоштовні.

ТОВ "ВАН СОРС УКРАЇНА"
Графік роботи:
Пн – Пт 9:00 – 18:00
Адреса:
Україна, 02660, м. Київ, пр-т Ю. Гагаріна, буд.23, корпус А3.
Телефон:
(044) 500-11-17
E-mail:
info@onesource.com.ua

Головний офіс