CleancoCleanco

Як клінінгова компанія «ВАН СОРС» проводить обслуговування мармурової підлоги


Від краси мармурової підлоги часто просто захоплює дух. Цей матеріал, що володіє просто приголомшливою фактурою, він заворожує своєю строгістю і блиском. Але милуватися цим результатом часто вдається не тільки завдяки самому матеріалу. Тільки правильно доглядаючи за мармуровою підлогою, можна досягти її максимальної краси та якості.

Клінінгова компанія «ВАН СОРС» надає послуги професійного обслуговування мармурової підлоги. Ми готові регулярно або одноразово проводити комплекс необхідних заходів в обслуговуванні мармуру, щоб зберегти його відмінний зовнішній вигляд і характеристики на десятиліття.

Варто відзначити, що мармур – це природний мінерал, і тому він надзвичайно вразливий до різноманітних механічних пошкоджень, до надмірного впливу вологи або агресивних середовищ. Найбільш згубним для мармуру є пісок, адже він своїми абразивними частинками пошкоджує рівну і красиву мармурову поверхню.
Якщо ви хочете захистити підлогу від всіх цих негативних впливів, то потрібно весь час проводити з ним спеціальні процедури. Однак для цього можна використовувати далеко не всі кошти. У тій ситуації, коли обрано не відповідний засіб, воно може завдати більше шкоди, ніж користі. Ні в якому разі не можна застосовувати для мармуру будь-які абразиви, оскільки вони призводять до дрібних тріщин на мармурі. Не можна також використовувати суміші з хлором або будь-якими кислотами, адже вони вступають в реакцію з мармуровою поверхнею.

Крім цього, навіть якщо засіб для чищення підібрано правильно, догляд за цим матеріалом також вимагає і специфічної техніки. Саме тому не варто думати, що вам вдасться зробити все максимально правильно своїми силами. Так можна ще більше пошкодити поверхню. Краще все-таки цю нелегку справу довірити справжнім професіоналам, які працюють в клінінгової компанії. Вони швидко зроблять оцінку ступеня пошкодження матеріалу і займуться його відновленням.

Найчастіше спершу виконується повне очищення цього матеріалу, а в виїмки, які утворилися з часом, прибираються за допомогою кристалізації. Тоді мармур набуває свою первинну щільність. Під кінець професіонали нашої клінінгової компанії наносять спеціальне покриття для захисту мармуру надалі. Після цього, дане покриття полірується і запечатується в поверхню. Вам потрібно лише час від часу користуватися послугами фахівців з «ВАН СОРС», і ваш мармур буде завжди виглядати бездоганно.

Залиште нам заявку і ми обов'язково відповімо на всі Ваші запитання.

При необхідності виїзд на об'єкт і консультація безкоштовні.

ТОВ "ВАН СОРС УКРАЇНА"
Графік роботи:
Пн – Пт 9:00 – 18:00
Адреса:
Україна, 02660, м. Київ, пр-т Ю. Гагаріна, буд.23, корпус А3.
Телефон:
(044) 500-11-17
E-mail:
info@onesource.com.ua

Головний офіс