CleancoCleanco

Прибирання після будівництва - що потрібно знати?

Проведення будівельних робіт часто вимагає великих витрат часу, грошей і матеріалів. В результаті проведення цих робіт створюється нове, красиве і просторе приміщення, здатне служити інтересам свого власника. Однак відразу після закінчення основного будівництва об'єкт зовсім не схожий на такий, який можна використовувати: на підлозі по всьому приміщенню валяються залишки будівельних матеріалів, різного роду відходи, стіни, підлоги та стеля покриті пилом. Крім того, підрядники іноді не прибирають за собою будівельне сміття. Однак прибирання після ремонту повинно бути обов'язково зроблено, вам залишається лише вирішити, хто саме буде його виконувати.

Особливості прибирання після будівництва
Прибирання приміщення після будівництва і капітального ремонту - вид прибирання, що відрізняється особливою інтенсивністю. Тут не вдасться обійтися протиранням пилу або вікон, необхідно прибрати великий обсяг сміття, пилу і відходів. Деякі фактори можуть ускладнити роботу прибиральників - наприклад, велика кількість меблів в приміщенні, що заважає проведенню прибирання, продовження будівельних робіт і, пов'язана з цим, неможливість прибрати будівельників з площі прибирання. Також труднощів у прибиранні може додати важкий доступ до джерела водопостачання.
У зв'язку з перерахованими та іншими факторами вартість прибирання після будівництва може дещо різнитися. Якщо вам цікава ціна на прибирання після ремонту, то рекомендуємо звертатися безпосередньо до фахівців «ВАН СОРС УКРАЇНА» за цінами та інформацією.

Які види робіт входять в спектр прибирання після будівництва?
Прибирання після будівництва (Київ), як правило, включає в себе всі роботи, що ми проводимо в рамках генерального прибирання. Також проводиться ряд додаткових робіт:
Очищення будівельного пилу і залишків рідких будівельних матеріалів
Видалення плям і слідів будівельних рідин
Ретельна вологе прибирання
Збір і видалення дрібних і великих будівельних відходів, сміття
дезінфікування приміщення
В результаті прибирання після будівництва приміщення набуде оновлений, охайний і затишний вигляд відповідно до вимог клієнта.

Залиште нам заявку і ми обов'язково відповімо на всі Ваші запитання.

При необхідності виїзд на об'єкт і консультація безкоштовні.

ТОВ "ВАН СОРС УКРАЇНА"
Графік роботи:
Пн – Пт 9:00 – 18:00
Адреса:
Україна, 02660, м. Київ, пр-т Ю. Гагаріна, буд.23, корпус А3.
Телефон:
(044) 500-11-17
E-mail:
info@onesource.com.ua

Головний офіс