CleancoCleanco

Правила вивозу й утилізації ТПВ

Компанія «ВАН СОРС УКРАЇНА» здійснює вивіз будівельного сміття строго згідно з правилами збору та утилізації твердих побутових відходів. Дана документація нормує порядок здійснюваних процедур і в цілому спрямована на захист екології і поліпшення навколишнього середовища.

Ми пропонуємо вивіз будівельного сміття з сортуванням, яке дозволяє відібрати частину відходів для вторинної переробки. Таким чином вирішується не тільки питання захисту природи, але і економії на матеріалах, оскільки зі старої цегли, асфальту і бетону виходить хороший щебінь з високими параметрами щільності та теплоізоляції, ціна якого при цьому помітно менше натурального.

Правила вивозу будівельного сміття

Крім розподілу відходів згідно з доступністю повторного використання, слід пам'ятати, що утилізація будівельного сміття - це не безладне скидання на полігон, а певний алгоритм послідовних процедур. Для початку сміття упаковується в міцні мішки. Вже на цій стадії ми сортуємо його, щоб надалі вивіз і утилізація відходів здійснювалися ефективно і раціонально. Відбувається це так: цеглу і залізобетон потрібно складати в одні мішки, віконні рами, паркет, дошки та плінтуса - в інші, проводку і розетки - в треті та так далі за принципом схожості матеріалів.

Згідно з правилами існує 4 методу утилізації:

  • поховання,
  • спалювання,
  • компостування,
  • перероблення.

Пам'ятайте, складати будівельний лом в сміттєві баки згідно з нормами утилізації ТПВ не можна. Тим більше, що комунальні служби міста можуть відмовитися його забирати. У нас же є дозвільна документація, яка підтверджує законність діяльності та спеціальні навантажувачі для транспортування. В результаті вивезення та утилізація побутових відходів обійдеться вам вигідно і зручно.

Скористайтеся послугами компанії «ВАН СОРС УКРАЇНА» і замовте оперативне прибирання сміття сьогодні!

Залиште нам заявку і ми обов'язково відповімо на всі Ваші запитання.

При необхідності виїзд на об'єкт і консультація безкоштовні.

ТОВ "ВАН СОРС УКРАЇНА"
Графік роботи:
Пн – Пт 9:00 – 18:00
Адреса:
Україна, 02660, м. Київ, пр-т Ю. Гагаріна, буд.23, корпус А3.
Телефон:
(044) 500-11-17
E-mail:
info@onesource.com.ua

Головний офіс