CleancoCleanco

Прибирання у великому будинку

Власний великий будинок є символом добробуту, достатку, щасливої міцної сім'ї. Таке дійсно престижне місце не тільки можна, а й треба показувати людям: близьким і далеким родичам, знайомим, діловим партнерам, впливовим людям. Однак просторий будинок потребує догляду і підтримки ідеального порядку. Організація приймання гостей обов'язково супроводжується як необхідність попередньої підготовки, так і прибиранням після запрошених.

Генеральне прибирання – це як прибрати велику житлову площу
Для прибирання великої житлової площі не обійтися мінімальним набором інструментів і засобів для чищення. Для великого будинку необхідна повноцінне, генеральне прибирання - формат клінінгу, який дозволить привести до ладу навіть великий, багатокімнатний будинок.

У випадку якщо в будинку немає прислуги, яка займається подібними питаннями, приведення житла в належний стан повністю лягає на плечі господарів і, без сумнівів, доставить масу клопоту. Що стосується кожного предмета побуту є певні правила і секрети збирання. Такими знаннями і вміннями володіють фахівці з клінінгу з «ВАН СОРС», але для звичайної зайнятої своїми турботами людини прибирання свого великого будинку може стати справжнім випробуванням, здатним відняти цілий день.

Після званої вечері обов'язково залишиться багато брудного посуду. Швидко помити такі обсяги можна вважати цілком неможливим, а на всі інші справи може просто не залишитися сил і часу. Генеральне прибирання буде дуже доречним в таких випадках. Фахівців з клінінгу можна викликати не тільки в тому випадку, коли житло давно не прибиралося і з цієї причини вимагає ґрунтовного прибирання, але і якщо буде потреба прибирання після заходу, званої вечері або звичайної вечірки з друзями.

Які роботи входять в формат генерального прибирання
Далі постає питання безпосередньо про прибирання житлових приміщень котеджу, доведення до ладу меблів і інших деталей інтер'єру. Тут, мабуть, не впоратися та удвох. Навіть покоївці обов'язково знадобиться допомога, як мінімум у вигляді фізичної сили. Також серйозно забрудненими можуть виявитися килимові покриття, килими, м'які меблі. Для очищення у разі необхідності використовують спеціальні засоби побутової хімії. Допомогти впоратися з такими наслідками застілля покликані та потужні пилососи, краще професійні. Велике сміття, що залишилося, необхідно зібрати та вивезти, а меблі розставити на свої законні місця.

Цілком зрозуміло, що впоратися з такою купою проблем, та ще й після веселого застілля або важливої ділової вечері, звичайній людині представляється просто непосильним завданням. Однак в сучасному світі послуг вже давно діє безліч клінінгових фірм, для яких подібна робота є основним видом діяльності. У їхньому штаті знаходяться справжні професіонали та майстри прибирання, що утворюють злагоджену команду.

Залиште нам заявку і ми обов'язково відповімо на всі Ваші запитання.

При необхідності виїзд на об'єкт і консультація безкоштовні.

ТОВ "ВАН СОРС УКРАЇНА"
Графік роботи:
Пн – Пт 9:00 – 18:00
Адреса:
Україна, 02660, м. Київ, пр-т Ю. Гагаріна, буд.23, корпус А3.
Телефон:
(044) 500-11-17
E-mail:
info@onesource.com.ua

Головний офіс