CleancoCleanco

Щоб справити приємне враження на клієнтів, ділових партнерів, інвесторів потрібно піклуватися не тільки про ідеальну чистоту інтер'єру, але і про бездоганний стан фасаду будівлі.

Але врахуйте, що роботи з миття вікон, вивісок, вітрин пов'язане з деякими труднощами - використанням підіймального обладнання, професійної хімії, спеціальних технологій, що дозволяють усунути забруднення і зберегти результат протягом тривалого періоду часу. І в цьому випадку краще, якщо миття вікон або фасаду буде проведена командою «ВАН СОРС».

Миття вікон в Києві: головні переваги
Команда «ВАН СОРС» проводить процедуру миття вікон в три етапи:

  1. Оцінка масштабу робіт: фахівець компанії виїжджає на об'єкт, щоб оглянути його і підібрати оптимальне рішення щодо вибору обладнання, миючих засобів і кількості осіб для роботи над даним завданням;
  2. Миття вікон в Києві: якщо на поверхнях є тверді субстанції, то ми їх усуваємо, використовуючи спеціальний інвентар - скребки, пади і хімічні суміші. Далі - фахівці «ВАН СОРС» використовують професійну хімію, щоб усунути сажу, плями масла та інших забруднень;
  3. Сушка: після того, як основний етап завершено, залишки хімічного складу усуваються за допомогою скребка з гуми (згону), а залишки вологи нейтралізуються за допомогою протирального матеріалу.

Щоб дізнатися ціну мийки вікон і терміни виконання робіт, телефонуйте за актуальними номерами телефонів або залишайте заявку на нашому сайті.

Миття фасадів, вітрин, вивісок
Ще одна популярна послуга для власників офісних будівель або компаній, розташованих в бізнес-центрах - миття фасадів, що передбачає усунення будь-яких забруднень на зовнішній стороні будівлі.

Вона включає виїзд фахівця «ВАН СОРС» на об'єкт, мийку і сушку зовнішньої поверхні офісної будівлі. Скориставшись цією послугою, ви заощадите час на реалізації цієї трудомісткої процедури.

Власникам торгових центрів, продуктових магазинів, сувенірних крамниць компанія «ВАН СОРС» підготувала послугу «Миття вітрин». Використовуючи делікатні хімічні склади, спеціальне обладнання та інвентар, ми приведемо скляну поверхню в ідеальний стан.

Три причини оформити замовлення в «ВАН СОРС»
Досвідчена команда. Миття вікон, фасадів, вітрин та інших елементів, розташованих на зовнішній стороні будівлі, ми довіряємо фахівцям, у яких є відповідні ліцензії та сертифікати на проведення висотних робіт. Вони виконають великий спектр клінінгових робіт, використовуючи високоефективні технології.

Лояльні ціни. Вартість послуг формується з урахуванням обсягу робочої площі, ступеня забруднення, типу використовуваних засобів та інших супутніх чинників. Всі деталі замовлення обговорюються в індивідуальному порядку.

Професіоналізм. Компанії «ВАН СОРС» довіряють відомі банки, торгові центри, корпорації України, оскільки ми пропонуємо:

  • широкий комплекс послуг;
  • висока якість роботи;
  • застосування кращих миючих засобів;
  • використання передового обладнання;
  • перевірені технології миття вікон, фасадів, вивісок;
  • оперативне виконання замовлення.

Наша мета - висока швидкість і бездоганна якість роботи, яке оцінить кожен клієнт!

Заказать услугу

Залиште нам заявку і ми обов'язково відповімо на всі Ваші запитання.

При необхідності виїзд на об'єкт і консультація безкоштовні.

ТОВ "ВАН СОРС УКРАЇНА"
Графік роботи:
Пн – Пт 9:00 – 18:00
Адреса:
Україна, 02660, м. Київ, пр-т Ю. Гагаріна, буд.23, корпус А3.
Телефон:
(044) 500-11-17
E-mail:
info@onesource.com.ua

Головний офіс