CleancoCleanco

Компанія «ВАН СОРС» пропонує якісні послуги з озеленення та обслуговування приміщень і прилеглих до них територій. Наші фахівці підберуть спектр флори, який задовольнить ваші побажання і буде враховувати такі фактори, як гіпоалергенність, ґрунт, клас квітів, мікроклімат, потрапляння сонячних променів, необхідний вільний простір і інші нюанси.

Як показує практика озеленення офісу підвищує продуктивність персоналу в середньому на 10%, оскільки рослини знижують стрес. Також вони регулюють вологість приміщення і поглинають до 87% шкідливих речовин і токсинів, що витають у повітрі. Коли в офісі є красиві доглянуті рослини, відвідувачі підсвідомо вище оцінюють якість пропонованих вашою організацією послуг і товарів.

Інтер'єрне озеленення пропонує компанія «ВАН СОРС УКРАЇНА»

Відзначимо, що наповнювати рослинами рекомендується не тільки офіс, але і будь-яке інше приміщення, в тому числі та житлове. Щоб отримати бажаний ефект, потрібно не просто купити квітку в горщику і поставити, а створити для неї максимально комфортні умови. Тому разом з постачанням флори ми пропонуємо якісний догляд за кімнатними рослинами. Не забуваємо і про дизайн інтер'єру. Для цього ми органічно розставляємо кольорові акценти та ретельно підбираємо кашпо для квітів згідно з їхніми особливостями.

Варіанти наших послуг з озеленення інтер'єру:

  • Разовий візит - включає пересадку квітів, консультації по догляду, поливу і підгодівлі, вибір кашпо для кожної рослини, лікування від паразитів, складання списку рекомендованих засобів для підтримки життєдіяльності флори.
  • Комплексний підхід - регулярний виїзд на об'єкт, профілактика захворювань, позбавлення від шкідників, протирання, зрошення, обрізка і полірування листя, поливання, аранжування і підгодівля, заміна кольорів, гарантія збереження декоративної привабливості.
  • Консультаційне обслуговування - щомісячний моніторинг об'єкту, розробка програми догляду за кімнатними рослинами на місяць, взаємодія з вашими фахівцями, консультація по телефону, контрольний виїзд нашого флориста при необхідності.

Послуги з благоустрою території від «ВАН СОРС»

Окрім оформлення будівель всередині ми також пропонуємо якісне ландшафтне озеленення. Створити затишну, приємну і красиву прибудинкову територію не складе для нас труднощів завдяки багаторічному досвіду роботи в даній сфері. До нас можуть звернутися усі бажаючі, тому що ми надаємо послуги ландшафтного дизайну для окремо розташованих магазинів, офісів, відділень банку, власники офісних центрів, також можуть замовити озеленення ділянки (Київ) як і представники багатоквартирних будинків і різних державних організацій.

Алгоритм роботи:

  • виїзд на об'єкт для консультації,
  • складання плану необхідних початкових заходів,
  • підготовка комерційної пропозиції,
  • підписання договору на озеленення прибудинкової території або приміщення,
  • приїзд фахівця в обумовлені терміни та старт роботи.

Якщо вам потрібен якісний благоустрій та озеленення ділянки - чекаємо ваших заявок!

Заказать услугу

Залиште нам заявку і ми обов'язково відповімо на всі Ваші запитання.

При необхідності виїзд на об'єкт і консультація безкоштовні.

ТОВ "ВАН СОРС УКРАЇНА"
Графік роботи:
Пн – Пт 9:00 – 18:00
Адреса:
Україна, 02660, м. Київ, пр-т Ю. Гагаріна, буд.23, корпус А3.
Телефон:
(044) 500-11-17
E-mail:
info@onesource.com.ua

Головний офіс