CleancoCleanco

Купили квартиру або орендували приміщення з небажаними гостями? Гризуни - це серйозна проблема, яка ставить під загрозу санітарний стан. Не хочете жити разом з неприємними сусідами, які розносять заразу і псують майно? Тоді вам потрібна дератизація в Києві, яка дозволить раз і назавжди позбутися від цієї проблеми.

Сьогодні знищення гризунів є поширеною послугою, що надається клінінговими компаніями по всій країні, але тільки «Ван Сорс Україна» знає, як це зробити правильно та ефективно! Позбавлення від щурів, сліпаків та мишей - наш профіль. Довіртеся професіоналам і забудьте про неприємності, пов'язані з проблемними сусідами.

Служба по знищенню щурів працює по всьому місту. Де б ви не знаходилися, фахівці приїдуть в будь-яку точку. Яким би великим не був осередок, позбавлення від нього займе мінімум часу, не доставляючи дискомфорту оточуючим. Зіткнувшись з гризунами - не відкладайте це в довгий ящик - подбайте про збереження приміщення.

Дератизація будинку - ефективні заходи боротьби з гризунами

Послуги дератизації - це цілий ряд заходів, спрямованих на скорочення популяції та повне знищення щурів, а також інших тварин, які становлять епідеміологічну небезпеку на різних об'єктах житлового та нежитлового фонду (квартири, приватні будинки, магазини, кафе, ресторани, торгові центри, готелі, громадські установи, підприємства, склади).

Урбанізовані види гризунів, такі як щурі, миші та інші - небезпечні переносники різних інфекційних захворювань, серед яких гепатит, туляремія, чума і тиф. Крім цього, вони досить швидко розмножуються і, поселившись в будівлі, наносять йому непоправної шкоди з економічного боку - перегризають проводку, псують майно.

Тому, як тільки була виявлена перша особина, необхідно негайно проводити знищення мишей. Не намагайтеся це зробити самостійно, без належної кваліфікації та спеціального обладнання, можна зробити тільки гірше.

Як проводиться дератизація будинку та інших територій?

Щоб дератизація будинку пройшла успішно, необхідно, щоб служба мала відповідні дозволи, перш за все - від санепідемстанції. Фахівці працюють за такою схемою, виявляючи:

  • місця найбільш частого фіксування тварин;
  • кормові ходи;
  • годівниці;
  • приблизна кількість особин.

Це дозволяє, в майбутньому, створити найбільш ефективний спосіб винищення паразитів. Знищення кротів і інших гризунів вимагає точного розрахунку кількості отрути і її локалізації. Також враховується фактор проживання маленьких дітей і домашніх вихованців на території, які можуть з'їсти отруту.

Дератизація підприємств - більш складний процес, в якому беруть участь також спеціальні пастки, розпорошення газів і це усе проводиться регулярно. Ми займаємося всіма видами робіт, позбавляючи вас від паразитів. Телефонуйте швидше в нашу компанію і більше не діліть ні з ким особисту територію.
 

Заказать услугу

Залиште нам заявку і ми обов'язково відповімо на всі Ваші запитання.

При необхідності виїзд на об'єкт і консультація безкоштовні.

ТОВ "ВАН СОРС УКРАЇНА"
Графік роботи:
Пн – Пт 9:00 – 18:00
Адреса:
Україна, 02660, м. Київ, пр-т Ю. Гагаріна, буд.23, корпус А3.
Телефон:
(044) 500-11-17
E-mail:
info@onesource.com.ua

Головний офіс