CleancoCleanco

Наша компанія надає послуги з професійного догляду за покриттям для підлоги різного типу. Ми здійснюємо хімічне чищення ПВХ покриттів, плитки, ламінату, лінолеуму, кам'яних підлог.

Залежно від інтенсивності експлуатації всі без винятку підлоги вимагають професійного догляду з певною періодичністю чищення та обробки спеціальними хімічними засобами та обладнанням.

Догляд за підлогами та покриттям для підлоги складається з двох основних етапів - чистки та захисту. Генеральна чистка покриттів для підлоги є обов'язковим процесом при догляді. Ми очищаємо поверхню від усіх забруднень, як загальних, так і локальних, різних захисних покриттів і визначаємо ступінь зносу поверхні, чи потрібні спеціальні роботи для приведення поверхні в належний вигляд. Наступним етапом йде захист поверхні. Він необхідний не тільки для збільшення терміну використання різних покриттів для підлоги, але і надання підлозі різних додаткових властивостей - додаткового блиску, ущільнення пористої структури, полегшення регулярного прибирання.

Для покриття ми використовуємо міцні, зносостійкі, захищенні від забруднень, неслизькі та стійкі до впливу антисептичних засобів захисні засоби з ефектом захисту від бруду.

Ми використовуємо сполуки на основі природних і синтетичних восків, і вони виступають як захисний шар в процесі експлуатації, покращуючи при цьому зовнішній вигляд підлоги, а також зменшуючи ковзання по поверхні.

Виїзд експерта для огляду об'єкта та оцінки робіт безкоштовний!
 

Заказать услугу

Залиште нам заявку і ми обов'язково відповімо на всі Ваші запитання.

При необхідності виїзд на об'єкт і консультація безкоштовні.

ТОВ "ВАН СОРС УКРАЇНА"
Графік роботи:
Пн – Пт 9:00 – 18:00
Адреса:
Україна, 02660, м. Київ, пр-т Ю. Гагаріна, буд.23, корпус А3.
Телефон:
(044) 500-11-17
E-mail:
info@onesource.com.ua

Головний офіс