CleancoCleanco

Мармурові і гранітні покриття відносяться до одних з найбільш елегантних і красивих елементів дизайну. Однак з часом вони втрачають свій зовнішній вигляд, тьмяніють, на поверхні з'являються тріщини.

Сучасні технології дозволяють повернути мармуру і граніту блиск і красу. Відновлювальні роботи становить собою досить трудомісткий процес і вимагають використання спеціального обладнання, професійних шліфувально-полірувальних матеріалів і хімічних засобів.

Для надання кам'яним поверхням красивого і функціонального виду, застосовують різні способи обробки:

  • Шліфування - після цієї процедури поверхня стає шорсткуватою, але зникають як дрібні, так і глибокі подряпини, малюнок і колір «приглушені».
  • Полірування - поверхня ретельно полірується після попереднього етапу і стає ідеально гладкою. Поверхня з дзеркальним блиском і чітким відображенням предметів. Малюнок і колір проявляються особливо повно.
  • Кристалізація мармуру дозволяє надати мармуру натуральний глибокий блиск і неповторний шарм приміщенню. Мармур після обробки стає більш зносостійким і міцним. Якщо кристалізація мармуру виконується після шліфування й полірування, то поверхня каменю стає дзеркальною. Можна проводити кристалізацію і без проведення полірування і шліфування, в такому випадку, поверхня приймає приглушений сталевий блиск.
  • Покриття захисним засобом - нанесення захисного складу робить покриття більш зносостійким і захищеним від подряпин.
     

Заказать услугу

Залиште нам заявку і ми обов'язково відповімо на всі Ваші запитання.

При необхідності виїзд на об'єкт і консультація безкоштовні.

ТОВ "ВАН СОРС УКРАЇНА"
Графік роботи:
Пн – Пт 9:00 – 18:00
Адреса:
Україна, 02660, м. Київ, пр-т Ю. Гагаріна, буд.23, корпус А3.
Телефон:
(044) 500-11-17
E-mail:
info@onesource.com.ua

Головний офіс