CleancoCleanco

Практично біля кожного об'єкта, будь то житловий будинок, офісний центр, комерційна або державна організація є ділянка, на якому потрібно підтримувати порядок. Тому прибирання прилеглої території - обов'язкова процедура, яку потрібно регулярно здійснювати. Адже від її чистоти і доглянутості багато в чому залежить престиж компанії або комфорт мешканців, якщо мова йде про багатоквартирний будинок.

Комунальними службами прибирання прибудинкових територій не завжди здійснюється вчасно, при цьому, далеко не кожна будівля входить в спектр їх обслуговування. ОСББ та комерційні установи найчастіше змушені самі вирішувати проблему сміття навколо об'єкта.

Компанія «ВАН СОРС» пропонує послуги з прибирання території

Для ефективного очищення від забруднення великих площ одного штатного двірника мало. В даному випадку потрібна команда професіоналів, спеціальний інструментарій і техніка для вивозу сміття. Крім цього благоустрій прибудинкової території вимагає різного підходу в залежності від сезону року. Виходячи з цього застосовується різний інструмент і певна спецтехніка.

Літне прибирання території включає:

  • видалення пилу, листя, бруду і дрібного сміття з зон паркування і тротуарів,
  • чистку зливових каналів і приямків,
  • усунення піску біля бордюрів,
  • обезпилення решіток і парканів,
  • протирання фасадів, вітрин і підвіконь на висоті не більше 2 метрів.

Прибирання території в зимовий період включає:

  • зняття льоду з асфальту і плитки, обробку спецзасобами,
  • видалення бурульок та снігу з покрівлі та рекламних стійок на висоті до 3 метрів,
  • збір великого і дрібного сміття,
  • прибирання тротуарів і зон паркування від снігу, бруду і сміття,
  • формування снігових заметів для подальшого вивезення.

Як видно, за трудомісткістю прибирання дворової території в зимовий час перевершує літній. Обумовлено це необхідністю залучити спецтехніку для вивезення снігу і доставлення його на полігон. Також відзначимо, що сучасне механізоване прибирання помітно прискорює процес обслуговування ділянок, і полегшує працю співробітникам компанії. Комплекс таких робіт вимагає використання спеціальних миючих засобів, тому в неї з'являються актуальність, коли потрібно видалити стійкі забруднення, як правило, на промислових об'єктах.

Крім класифікації по сезону прибирання території від сміття буває щоденне і генеральне. У першому випадку нами здійснюється підмітання, стрижка кущів і газонів, прибирання відходів, листя або снігу, очищення вмісту контейнерів, заміна пакетів для збору відходів.

Компанія «ВАН СОРС УКРАЇНА» пропонує якісне та ефективне прибирання прибудинкових територій, а також надає інші клінінгові послуги, ознайомитися з якими ви можете у нас на сайті. Ми використовуємо сучасну спецтехніку, якісні засоби для чищення, працюємо оперативно і відповідально, тому співпрацювати з нами завжди вигідно і комфортно.

Заказать услугу

Залиште нам заявку і ми обов'язково відповімо на всі Ваші запитання.

При необхідності виїзд на об'єкт і консультація безкоштовні.

ТОВ "ВАН СОРС УКРАЇНА"
Графік роботи:
Пн – Пт 9:00 – 18:00
Адреса:
Україна, 02660, м. Київ, пр-т Ю. Гагаріна, буд.23, корпус А3.
Телефон:
(044) 500-11-17
E-mail:
info@onesource.com.ua

Головний офіс