CleancoCleanco

Взимку рясні снігопади зумовлюють безліч незручностей, ускладнюють рух пішоходів і транспорту. У підсумку вони стають актуальним завданням, вирішити яке треба в найкоротший період. Комунальні служби зважаючи на завантаженість і відсутність потужного автопарку часто не можуть надати якісний сервіс всім жителям міста, оскільки в першу чергу приймаються за очищення центральних районів. У підсумку, коли потрібно термінове прибирання снігу, виникає питання про пошук надійного і відповідального виконавця.

Послуги з прибирання снігу від компанії «ВАН СОРС УКРАЇНА»
У зимовий час ми якісно і швидко прибираємо, вантажимо і вивозимо сніг з території замовника. Наші співробітники готові надати вам кваліфіковані послуги з вивезення снігу в зручний для клієнта час доби.

Що входить в послуги «ВАН СОРС УКРАЇНА»:

  • догляд за територією клієнта під час сильних снігопадів,
  • прибирання опадів за допомогою спецтехніки або вручну,
  • розчищення снігу в будь-яких обсягах,
  • очищення покрівлі від снігу,
  • догляд за прибудинковою територією і дорогами при ожеледі,
  • щоденне розчищення під'їзних шляхів і пішохідних доріг протягом зими.

Якщо Ви вирішили замовити прибирання снігу, важливо звернути увагу, що з першим потеплінням високі кучугури, залишені після чистки тротуару, неприємно здивують вас кількістю талої води. Тому ми пропонуємо вивезення снігу з усієї території, включаючи газони, щоб з настанням весни ваш об'єкт був сухим і акуратним.

Не варто нехтувати та чищенням покрівлі. Прибирання снігу з дахів сприяє зниженню навантаження на балки та запобігає утворенню льоду під час відлиги. Здавалося б, сніжинки невагомі, однак про випадки обвалу покрівлі під їх загальною вагою чули, ймовірно, багато людей. У нашому штаті працюють досвідчені співробітники, які без проблем очистять поверхню вашого будинку від опадів.

Компанія «ВАН СОРС УКРАЇНА» залучає в роботі самоскиди та бункеровозов з різним об'ємом кузова, екскаватори та навантажувачі, в тому числі фронтальні. Оплата стягується або за рейс на полігон або за годину роботи, в залежності від класу використовуваної спецтехніки. Нами здійснюється якісне прибирання території від снігу разовим заходом або систематичний контроль чистоти на об'єкті в зимовий період.

Переваги співпраці з «ВАН СОРС УКРАЇНА»:

  • 14-річний досвід боротьби зі сміттям і стихійними лихами,
  • оперативне прибирання снігових завалів в обумовлений термін,
  • висока якість послуг, що надаються,
  • чистка території в будь-який час доби, з урахуванням погодних умов.

Нам цікаво довгострокове партнерство, адже ми не тільки усуваємо сніг взимку, але і надаємо різні кваліфіковані послуги з прибирання в літній період. Чекаємо ваших замовлень!

Заказать услугу

Залиште нам заявку і ми обов'язково відповімо на всі Ваші запитання.

При необхідності виїзд на об'єкт і консультація безкоштовні.

ТОВ "ВАН СОРС УКРАЇНА"
Графік роботи:
Пн – Пт 9:00 – 18:00
Адреса:
Україна, 02660, м. Київ, пр-т Ю. Гагаріна, буд.23, корпус А3.
Телефон:
(044) 500-11-17
E-mail:
info@onesource.com.ua

Головний офіс